Ako još nemate Korisnički račun, možete ga kreirati ovdje.
Judo vijesti

Viceprvaci drugu sezonu za redom

Srijeda, 09 Studeni 2011
Opširnije... U Subotu 05.11. 2011, pulski Pattinaggio je ugostio ekipe 1. Hrvatske judo lige. Održano je drugo (završno) kolo natjecanja. Nakon prvog kola, održanog u Dugavama, naš klub je bio na drugom mjestu s osvojenih 6 bodova.
Opširnije...

U ligi bez respekta

Srijeda, 02 Studeni 2011
Opširnije...29.10. 2011 u Dugavama održano je prvo kolo Hrvatske judo lige. Naš klub, u sastavu Tin Mihael Capar (-66kg), Dragan Crnov (-73kg), Darko Šekuljica i Loris Kablinović (-81kg), Marko Floridan i Moris Peloza (-90kg) te Miloš Vukotić (+90kg), prikazao je vrhunske borbe i velikim zalaganjem došli smo do tri ekipne pobjede i trenutno druge pozicije.

Čestitke dečki!!!

Zagreb Open

Četvrtak, 20 Listopad 2011
Opširnije... U p1040346.jpg Zagrebu je održan tradicionalni turnir Zagreb open, koji okuplja veliki broj kvalitetnih boraca svih uzrasta iz ovog dijela Europe. Na natjecanju su nastupili i naši  natjecatelji, koji su osvojili čak 16 odličja.

Uspješno na startu natjecateljske sezone

Četvrtak, 06 Listopad 2011
Novu sezonu natjecanja naš klub otvorio je s nastupom na tradicionalnom međunarodnom turniru u talijanskom gradu Spilimbergu. Na natjecanju su nastupili borci iz Italije, Slovenije, Mađarske, Austrije i Hrvatske. Kadetska ekipa ostvarila je dobar uspjeh osvojivši dvije zlatne i dvije srebrne medalje.

Početak treninga

Utorak, 30 Kolovoz 2011
Obavještavaju se članovi i roditelji da od ponedjeljka, 05. rujna počinju treninzi za sve uzrasne skupine.
Treninzi će se odvijati u istim terminima kao i u sezoni 2010./11.
Prvi trening imaju polaznici grupe judo vrtića u ponedjeljak u 17,00 sati.
Očekujemo vas i veselimo se novom početku!!!

Srebro s Olimpijade mladih

Subota, 30 Srpanj 2011
Matej Grubiša, osvojio je srebrnu medalju na Olimpijadi mladih (EYOF) koja se održava u turskom Trabzonu.
Grubiša, koji je ove godine osvojio niz medalja na europskim kadetskim kupovima, te peto mjesto na nedavno održanom prvenstvu Europe, nastupio je u kategoriji preko 90 kg, te osvojio četvrtu medalju hrvatskih predstavnika na ovom natjecanju, od kojih su tri medalje osvojene u judu.

Matej na korak do medalje na EP za kadete

Ponedjeljak, 27 Lipanj 2011
Posljednjeg dana Europskog prvenstva za kadete u kategoriji preko 90kg nastupio je Matej Grubiša, te na kraju zauzeo peto mjesto.

Tinovo 7. mjesto na EP za kadete

Nedjelja, 26 Lipanj 2011
Ovog vikenda u Malti održava se Europsko prvenstvo za Kadete. U sastavu Hrvatske reprezentacije nastupaju i dva člana našeg kluba: Tin Mihael Capar do 55kg i Matej Grubiša preko 90kg. Prvog dana prvenstva stigle su odlične vijesti, Tin je osvojio sedmo mjesto.

Ekipni naslov na Sv. Vidu

Utorak, 14 Lipanj 2011
Opširnije... U Ekipno 1. mjesto na Sv, Vidu '11 (Demi) subotu, 11.06. 2011 u Rijeci odžan je 8. međunarodni judo turnir. U konkurenciji 357 natjecatelja iz 28 klubova iz Hrvatske, BIH, Srbije, Makedonije i Mađarske, naš klub osvojio je ekipno prvo mjesto.  Na ovom natjecalju boje kluba branili su 70 naših članova, te smo se u Pulu vratili s osvojenih 14 zlata, 10 sreba i 25 boronci. Devet natjecatelja zapeli su na korak do medalje.

Nastavak rezultata na Prvenstvima Hrvatske

Srijeda, 01 Lipanj 2011
Opširnije... U Zagrebu su održana posljednja dva ovogodišnja državna prvenstva, ono za mlađe seniore i za mlađe kadete. Naši natjecatelji osvojili su u uzrastu mlađih seniora tri brončana odličja, a u mlađim kadetima dva naslova prvaka i tri bronce. U uzrastu mlađih seniora nastupila su četiri borca, te osvojila tri medalje, sve brončanog sjaja.

Još jedna evropska bronca

Ponedjeljak, 23 Svibanj 2011
Opširnije... U poljskom gradu Beilsko Biala održan je posljednji ovogodišnji Europski kup za kadete. U konkurenciji 247 kadeta i 202 kadetkinja iz 23 države, boje Hrvatske reprezentacije branili su i tri naša kadeta Tin Mihael Capar, Dominik Družeta i Matej Grubiša koji se u Pulu vratio s broncom i novim bodovima na EJU Cadets ranking list.

Uspješni nastup djevojčica i dječaka na PH

Utorak, 17 Svibanj 2011
Opširnije... U Splitu je održano prvenstvo Hrvatske u judu za dječake i djevojčice, na kojemu su nastupili 272 natjecatelja iz 38 kluba, koji su to pravo ostvarili na regionalnim kvalifikacijama koje su održane prošlog vikenda u pet regija. Na natjecanju su nastupile i 19 mladih nada našeg kluba osvojivši čak 10 odličja, najviše od svih hrvatskih klubova. Iako se čak 6 članova kluba plasiralo u finale, nes(p)retno su izgubili čak četiri finala, te se tako u Pulu vratili sa dva naslova prvaka, ona Damjana Miloševića do 60 kg i Lare Kliba do 48 kg.

Kvalifikacijski turnir za PH

Utorak, 10 Svibanj 2011
Opširnije... Prije turnira Ippon u Labinu su održane i kvalifikacije za Prvenstvo Hrvatske za dječake i djevojčice. U konkurenciji 68 takmičara iz 8 klubova za PH koje će se odžati u Splitu, kvalificilalo se 14 dječaka i 6 djevojčica.
Za PH kvalificirali su se:

Turnir "Ippon" - Labin

Ponedjeljak, 09 Svibanj 2011
Opširnije... U Ekipa na turniru subotu, 07.05. 2011 održan je drugi turnir ciklusa "IPPON 2011". U Labinu, gradu domačina nastupilo je 227 natjecatelja iz 8 klubova Istarske i Primorsko-Goranske županije. Prvo mjesto u ekipnom poretku zauzeo je naš klub ISTARSKI BORAC, s osvojenih 221 boda ispred JK Ippon-Labin s 96 boda i JK Rijeka s 92 boda. Nastupili smo s 62 takmičara koji su branili boje našeg kluba te osvojili 14 zlatnih, 13 srebrnih i 16 brončanih medalja. Debitanski nastup imali su: Karmen Kresina, Niko Matas, Gregor Mihaljević, Bojan Radulović i Mirsad Toskić.
Čestitke svima!!!

Osigurano Evropsko prvenstvo

Utorak, 03 Svibanj 2011
Opširnije... UMatej Grubiša preko 90kg - 2.mjesto - EC cad. Ploiesi (ROM) rumunjskom Ploiestiju održan je europski kup za kadete, na kojemu su u sklopu hrvatske reprezentacije nastupila tri kadeta našeg kluba i nastavila sa vrhunskim rezultatima na europskoj razini. Tin Mihael Capar i Matej Grubiša su, nakon nedavno osvojenih zlata na europskom kadetskom kupu u Portugalu, obojica u Rumunjskoj osvojili srebrna odličja.

«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 121 - 135 od 214