Ako još nemate Korisnički račun, možete ga kreirati ovdje.
Judo vijesti

Treću godini za redom dvostruki naslov

Srijeda, 16 Veljača 2011
Opširnije... U subotu 12.02.2011, naši borci osvojili su prvo mjesto u ekipnom poretku na tradicionalnom turniru koji se svake godine održava u Labinu povodom proslave Labinske republike. Osim sedmog naslova najboljih na 8.međunarodnom kupu "Labinske republike" na kojemu nastupaju stariji uzrasti, naši su judaši i po peti put bili najbolji na 5. kup "Judo kids" uzrastu, u kojemu nastupaju dječaci i djevojčice rođeni 1999. i mlađi.
Na natjecanju su nastupali natjecatelji iz Hrvatske, Slovenije, Srbije i Italije.
Opširnije...

Dvije medalje iz Lignana

Srijeda, 02 Veljača 2011
Opširnije... U Lignanu je održan tradicionalni judo turnir „Alpe Adria", koji je prvi ovogodišnji kriterijski turnir za ulazak u kadetsku reprezentaciju Hrvatske.
Na ovom izuzetno jakom natjecanju naši natjecatelji su ostvarili odličan rezultat zlatnom medaljom Tina Capara i srebrom Mateja Grubiše.

PH za Seniore i Seniorke

Ponedjeljak, 24 Siječanj 2011
U Dubrovniku je održano seniorsko prvenstvo Hrvatske u judu, na kojemu je nastupilo šest članova našeg kluba, koji su osvojili četiri odličja,  po jedno zlatno i srebrno, te dva brončana.  Prošle su godine osvojili smo tri naslova prvaka, i to Miloš Vukotić, Dean Ilić i Damir Islambašić, no obzirom da je od navedene trojke na ovogodišnjem prvenstvu nastupio samo Islambašić, zadovoljni smo ostvarenim rezultatom.

Radost na Božićnom turniru

Petak, 24 Prosinac 2010
U Srijedu 22.12.2010, tradicionalno održali smo Božićni turnir. Uz gromoglasnu podršku roditelja, rodbine i prijatelja, naši mlađi članovi iz sekcija OŠ Veli vrh i OŠ Centar te grupe Judo-škole, prednatjecatelja i natjecatelja, prikazali su svoja stečena judo znanja.
Ovaj veseli turnir posjetio je i "poseban gost" koji je razveselio djecu, dok su roditelji i ostali turnir zasladili kolačima i raznim slasticama.
Čestitke svim borcima!!!

Potvrđen primat u Istri

Utorak, 21 Prosinac 2010
Opširnije...U nedjelju 12.12.2010 u Rovinju je održano Prvenstvo Istre. Naši od najmlađih do najstarijih članova potvrdili su primat na Istarskom poluotoku, osvojivši ekipno prvo mjesto s 214 boda prednosti nad drugoplasiranom ekipom.

Najmlađima ekipno 1. mjesto

Utorak, 07 Prosinac 2010
Opširnije...U nedjelju 05.12.2010, održan je četvrti turnir ciklusa „IPPON 2010".
U Pulskom Pattinaggiou nastupilo je 177 natjecatelja iz 7 klubova Istarske i Primorsko-goranske županije. Prvo mjesto u ekipnom poretku zauzeo je naš klub ISTARSKI BORAC, s osvojenih 202 boda ispred Rijeke s 86 boda i Pula-fita s 76 boda.
Nakon turnira održano je i završno kolo međužupaniske lige na kojoj smo osvojili ekipno 1.mjesto, iako smo prije zadnjeg kola saostajali 2 boda za JK Rijeka.

Viceprvaci Kupa Hrvatske

Ponedjeljak, 06 Prosinac 2010
Opširnije... U Splitu 04.11.2010, održana je završnica ekipnog Kupa Hrvatske u judu, na kojemu su nastupila i naša ekipa, te osvojila drugo mjesto. Iako smo branili prošlogodišnji naslov prvaka, u Split smo  otputovali u pomlađenom i oslabljenom sastavu, bez velikih ambicija i izgleda da ponovima prošlogodišnji uspjeh. Sastav koji je nastupio bio je slijedeći: Tin Mihael Capar (-60 kg), Vedran Seretin (-66 kg), Moris Peloza i Ivan Bušić (-81 kg), Dean Ilić i Marko Floridan (-90 kg), te Damir Islambašić (+100 kg).

4 medalje iz Trsta

Četvrtak, 02 Prosinac 2010
U subotu 27. studenoga, sedmorica naši mlađih takmičara sudjelovali su na 15. međunarodnom turniru «Biancoceleste» 2010. u Trstu, od kojih su se njih četvoro kući vratili sa medaljama. Sudjelovalo je 470 takmičara iz 39 klubova iz Hrvatske, Mađarske, Slovenije, Italije, Austrije i Njemačke.

Bravo kadeti

Ponedjeljak, 29 Studeni 2010

Opširnije...KADETI “ISTARSKOG BORCA” OBRANILI I OSVOJILI NASLOV PRVAKA HRVATSKE

Naši kadeti obranili su naslov ekipnog prvaka Hrvatske, uvjerljivo pokorivši konkurenciju u kadetskoj ligi.  Split je okupio osam najboljih hrvatskih ekipa, koje su bile podijeljene u dvije grupe, a dvije prvoplasirane ekipe ostvarivale su plasman u polufinale. Ekipu Istarskog borca sačinjavali su: Andrej Del Treppo i Ademir Trbalić do 50 kg, Tin Mihael Capar do 55 kg, Deni Lisjak i Vedran Seretin do 60 kg, Mateo Kliba do 66 kg, Loris Kablinović do 73 kg, Filip Ušić do 81 kg, te Matej Grubiša prek o 81 kg.

Šeki na EP za mlađe seniore

Ponedjeljak, 22 Studeni 2010
Opširnije...Naš junior Darko Šekulica u sastavu Hrvatske reprezentacije nastupio je na Europsko judo prvenstvo do 23. godine koje se održalo od  petka, 19. do nedjelje 21. studenog 2010.godine.

Koroška open 2010

Opširnije... Ove subote šestoro mlađih kadeta našeg kluba nastupilo je na Internacionalnom turniru „Koroška Open 2010" u Slovenj Gradecu i to u konkurenciji U-16, koje služi kao priprema za kadetski uzrast. U konkurenciji 480 takmičara iz Rusije, Ukrajine, Mađarke, Češke, Slovačke, Poljske, Bugarske, Slovenije, Hrvatske, Austrije, Italije i Srbije u Pulu smo se vratili s jednom broncom.

Najmlađi na "Papac"

Srijeda, 17 Studeni 2010
Opširnije...U nedjelju je 39 naših najmlađih judaša nastupilo na 10. tradicionalnom memorijalu Zlatko Papac u Zagrebu. Na turniru je sudjelovalo 518 natjecatelja iz 37 klubova iz Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Mađarske i Crne Gore. U ekipnom plasmanu naš klub je zauzeo ukupno treće mjesto sa 118 bodova, dok je prvo mjesto zauzeo Judo klub Zagreb sa 126 bodova, a drugo Judo klub Lika Zagreb sa 122 boda.

13 medalja iz Autrije

Utorak, 16 Studeni 2010

Opširnije...U austrijskom gradu Matreiju održano je međunarodno natjecanje Memorial "Anton Waldner", koje je okupilo natjecatelje iz Slovenije, Njemačke, Švicarske, Italije, Austrije i Hrvatske. Na natjecanju je nastupilo i šest kadeta našeg kluba, koji su ostvarili izvanredne rezultate, nastupivši u  uzrastima kadeta i ml.seniora osvojivši čak 13 medalja.

Drugo mjesto zlatnog sjaja

Ponedjeljak, 08 Studeni 2010
Opširnije... U Subotu 06.11.2010, Pattignaggio (S.C. Mirna-Pula) je ugostio ekipe Hrvatske judo lige. Održano je drugo (završno) kolo natjecanja. Nakon prvog kola, održanog u Dubrovniku, naš klub je bio na trećem mjestu s osvojena 4 boda.

Tri zlata iz Austrije

Četvrtak, 28 Listopad 2010
U Subotu 23.10. održan je Norikum U-16 cup u Austriskom gradu Leibnitzu. Osvajanjem zlatnih medalja, najuspješniji su bili Matej Grubiša i Tin Mihael Capar, natjecatelji koji su i na nedavnom jakom turniru u Ukrajini osvojili odličja.

«« Početak « Prethodna 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sljedeća » Kraj »»

Stranice 136 - 150 od 202