Nalazite se ovdje : Vijesti arrow Vijesti arrow 39. Citta di Trieste

Ako još nemate Korisnički račun, možete ga kreirati ovdje.

39. Citta di Trieste

Ispis E-mail
Utorak, 13 Prosinac 2016
U nedjelju 12. prosinca  2016. godine održan je 39. međunarodni judo kup "Citta di Trieste". U jakoj konkurenciji, Istarski borac nastupio je s natjecateljima u uzrastu U13 i U15.

U uzrastu do 13 godina, zlatne medalje osvojili su Odobašić Dino u kategoriji +66 kilograma i Teković Juraj u kategoriji do 66 kilograma. Oboje su borbe završili prije isteka vremena, ipponima u prvoj minuti borbe te zasluženo osvojili zlatne medalje.

Odobasic Tekovic

Brončane medalje osvojili su Rojnić Miho u kategoriji do 60 kilograma i Jovanović Arijan u kategoriji do 40 kilograma. Sokolović David upisao je dva poraza i ostao bez plasmana u kategoriji do 45 kilograma.

Rojnic Jovanovic

U uzrastu do 15 godina, Klačar Dani osvojio je treću zlatnu medalju za Istarski borac, u kategoriji do 40 kilograma.